MÖBLER / Bord / Sybord 7462233
nr 746 2233
Sybord
med bricka, 1940-tal, längd: 65, djup: 44, höjd: 62
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 mars 2012
kl 17:54:44
100 kr
300 kr
350 kr