MÖBLER / Bord / Sybord 7462233

nr 746 2233

Sybord

med bricka, 1940-tal, längd: 65, djup: 44, höjd: 62

Kondition: slitage

Utrop:

400 kr

Såld:

400 kr

måndag 12 mars 2012
kl 17:54:44